Aktuálne udalosti

PARKOUR TÁBOR

14.07.2019

17:00 h

Parkour Škola

PARKOUR TÁBOR udalosť   

Miesto: Podskalie, 018 22 Pružina


V našom Parkourovom Tábore sa na týždeň staneš súčasťou rodiny, ktorú budeme spoločne tvoriť. Navzájom si budeme pomáhať a budovať silné priateľstvá. Zistíš ako správne trénovať, a ako posunúť svoje fyzické a psychické limity ďalej. Tvojimi trénermi budú skúsení parkouristi z celého Slovenska. Nezáleží na tom, či si začiatočník alebo pokročilý, program bude prispôsobený tak, aby si každý účastník odniesol plno nových skúseností a zážitkov.  Náš posledný tábor niesol špeciálnu tému, a tak tomu bude aj teraz. Pre Parkour Tábor 2019 je pripravená nová téma, nové prekážky, hry a mnoho ďalších vecí! Viac ti prezradíme až priamo na tábore :)

 

Pre koho je tábor určený? 

Tábor je určený pre všetkých tých, ktorí milujú pohyb a radi objavujú svoje schopnosti. Nezáleží na tom či si začiatočník alebo pokročilý, program bude prispôsobený tak, aby si každý účastník odniesol plno nových skúseností, motivácie a vedomostí, ktoré posunú tvoj skill a spirit na vyššiu úroveň.

Veková kategória: 8 - 16 rokov
 

Čo je obsahom tábora?

Zažiješ týždeň plný pohybu, kde sa naučíš ako správne trénovať Parkour. V závislosti od svojich schopností sa naučíš nové techniky preskokov a zdokonalíš sa v tom, čo už vieš. V areáli bude plno prekážok, kde budeš mať priestor na voľné skákanie spolu so svojími trénermi. Okrem Parkouru budeš mať možnosť  zdokonaliť sa v trickingu a v prvkoch akrobacie. Taktiež budú pripravené aj ďalšie aktivity, fyzické a psychické výzvy, ktoré budú súčasťou špeciálnej témy tábora. 

 

Čo je zahrnuté v cene?

- ubytovanie na 7 dní (6 nocí) - od nedeľe večera do soboty rána
- strava 6x denne, pitný režim, opekačka
- tréneri z celého Slovenska
- zdravotník a úrazové poistenie
- Parkourový park, Flowparks, Tricking zóna, slackline, pieskovisko, bazén a mnoho ďalšieho
- Chill zóna
- tričko - špeciálna edícia
- fotografie a video 


Dôležité informácie

Na tábor je potrebné vytlačiť a priniesť so sebou platné potvrdenie od lekára spolu s potvrdením od rodiča, ktoré obdržíte emailom po registrácií (alebo stiahnete kliknutím na odkaz). Prosíme, aby ste taktiež priniesli kópiu karty poistenca dieťaťa, ktorú odovzdáte spolu s potrebnými dokumentami v deň nástupu do tábora.

 

Doprava na tábor a z tábora je individuálna na vlastné náklady.

 

Po registrácií je potrebné do 7 dní uhradiť celý poplatok, alebo zálohu 50% z celkovej sumy.  Zvyšnú sumu je v tomto prípade potrebné doplatiť najneskôr do 31.3 2019. Ak záloha, alebo celá čiastka nebude uhradená v stanovených termínoch, nevieme zaručiť rezerváciu miesta v tábore pre Vaše dieťa. Pri registrácií po 31.3.2019 je potrebné zaplatiť celú sumu do 3 pracovných dní.

 

Cena za tábor má narastajúci charakter vzhľadom k obdobiu, kedy vykonáte registráciu a platbu:


- pri platbe do 31.12.2018 je suma 211€
- pri platbe od 1.1.2019 do 31.3.2019 je suma 221€
- pri platbe od 1.4.2019 je suma 231€Po odoslaní registrácie Vám príde potvrdzovací e-mail s údajmi o platbe a prideleným variabilným symbolom. Ten prosím uveďte pri platbe, aby sme mohli úhradu korektne spárovať. 

 

 


Prečítané: 58x